Villa Altaia - Sea View & Infinity Pool
| Wi-Fi | Barnvänligt Barnsängar | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Villa Altaia - Sea View & Infinity Pool Les Trois-Ilets kan du besöka Anse Mitan, som ligger cirka 2 km bort. Den här villan med 4 badrum har plats för upp till 8 gäster och inbjuder dem alla att koppla av på en terrass.
Det tar 5 minuter att gå till Les Trois-Iletss centrum och Eglise Notre-Dame de la Bonne-Delivrance des Trois-Ilets ligger mindre än 100 meter bort. Gästerna kan besöka La Savane des Esclaves som ligger ungefär 10 minuters bilresa bort, medan Casino des Trois-Ilets finns cirka 2,1 km bort.
Gästerna kan äta middag på restaurangen The Good Food Company, som ligger mindre än 100 meter bort. På grund av dess behändiga läge tar det 25 minuter att köra till flygplatsen Fort-de-Frankrike.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Villa Altaia - Sea View & Infinity Pool till Fort-de-Frankrike flygplats?
Villa Altaia - Sea View & Infinity Pool ligger inom 25 minuters bilresa från Fort-de-Frankrike flygplats. - ❓
Finns det ett kök på Villa Altaia - Sea View & Infinity Pool?
Ett komplett kök finns på Villa Altaia - Sea View & Infinity Pool. - ❓
Tillåter Villa Altaia - Sea View & Infinity Pool husdjur?
Villa Altaia - Sea View & Infinity Pool tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Villa Altaia - Sea View & Infinity Pool?
Ja, en bubbelpool finns på Villa Altaia - Sea View & Infinity Pool. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
Gästerna i villan kan enkelt nå Les 3 Ilets Village och Casino des Trois-Ilets, som ligger cirka 12 minuter till fots från boendet respektive 2 km bort.